Můj první článek, aneb proč jsem se rozhodl/a psát blog (zase…)?

úvodní obrázek

Uff jedno vám řeknu na rovinu. Tento článek už jsem jednou napsaný měla a ejhle, všechno se mi smazalo. No co už, tak si to dám ještě jednou a lépe, žejo! Takhle to v (mém) životě občas chodí. Když už si horko těžko vyšlapeme cestičku, najednou se nám do ní připlete něco neočekávaného. A pak už je to jen na násnecháme se srazit na kolena, nebo překážku zdolámenebo ji jednoduše obejdeme? Ať tak nebo tak, jsem přesvědčená o tom, že život nám přináší neuvěřitelné výzvy, díky kterým víme, že žijeme.

Do třetice všeho dobrého? Tak snad jo!

Například já, už jsem párkrát blogovat začínala, tento počin je v pořadí můj třetí. Nejdřív jsem zkoušela psát jenom tak, o životě. To bylo asi tak v roce raz dva, počítač ještě ani neměli všichni doma, tak kdo by ho četl, že? Kdybych tehdy tušila, co v něm může tkvít za potenciál, možná bych u něj i vydržela.

Můj druhý počin ještě existuje, je to blog o jídle. Založila jsem ho s kamarádkou, se kterou jsme snily o tom, že jednou společně vydáme kuchařku. No jo, jenomže moje touha po dokonalosti a naše každodenní starosti i radosti zapříčinily, že jsme z článku týdně přešly na článek měsíčně, ročněteď nepíšeme pro jistotu vůbec.

Jak to bude tentokrát, to bude pro všechny překvapení, hlavně teda pro mě. Na startu mám totiž vždycky velké ambice, které někdy nemají dlouhodobě udržitelný charakter. Věřím a doufám, že tento projekt se konečně podaří a vy i já v něm společně najdeme zalíbení.

Na co se můžete na blogu těšit

Formou blogu vás chci inspirovat k pozitivním krokům ve vašem životě. Nemusíte absolvovat stejně trnitou cestu, jakou jsem měla já, abyste přišli na to, jak z nich ven.

Občas tady přidám „moudro roku“, nebo to bude inspirace formou knihy, hudby, receptu… Mám to ještě otevřené. A věřím, že když to pro vás bude třeba jen málo inspirativní, tak se alespoň pobavíte, humor mě totiž nesmírně baví. A co mě taky mega baví a tady se to bude objevovat často? Přísloví – Lidová moudrost podle mého názoru skýtá opravdovou hloubku a dá se jí říct v jedné větě všechno.

Takže vážení, usaďte se, protože inženýrka z Prahy, pravá blondýna, která věkem tmavne se do toho pouští. Přeji všem příjemné počtení, pobavení i inspiraci!

Hana Peinlichová
Jsem certifikovaná terapeutka s láskou k osobnímu rozvoji. Moje mise? Pomáhat vám zvládnout každodenní výzvy s úsměvem a hravostí, sdílejíc moje osvědčené know-how. Společně objevíme, jak si vykouzlit štěstí každý den. Můj příběh si přečtete tady
  • eBook zdarma – Jak zlepšit partnerskou komunikaci
    7 kroku ke zlepšení partnerské komunikace

    partnerská komunikace, 7 kroků ke zlepšení

  • Vidíme se na facebooku:-)
  • Nejnovější články
  • Stáhněte si nyní ebook plný tajemství

    Jak jednoduše zlepšit partnerskou komunikaci a domácí vztahy pomocí 7 osvědčených triků.