Můj příběh

Jsem certifikovanou terapeutkou metody RUŠ. Mou vášní je seberozvoj a pomáhání lidem s překonáváním trablů všedních dní jednou pro vždy, rychle s radostí a lehkostí.

Dnes..

Žiju ideálně šťastný a spokojený život, mám zdravou rodinu a skvělé vztahy. Můj život přestaly ovlivňovat emoce jako zlost, vztek, zášť, závist, smutek či lítost. Několikrát za den prožívám opravdovou radost z obyčejných věcí. Teď už mě jen tak něco nerozhodí ani nerozbrečí a jsem více sama sebou. Žiju tady a teď a život mi neproklouzává mezi prsty.

ale vždycky to tak nebylo…

Někdy ve čtvrtém ročníku na vysoké, když jsem se chystala vyjet na brigádu do Ameriky a plánovala si půlroční studium v zahraničí zakončený výletem na nový zéland na neurčito, přišla velká studená sprcha. Máma onemocněla rakovinou a její stav se relativně rychle zhoršoval. Místo zahraničí vysoké a studentských radovánek jsem začala studovat vysokou školu života.

V té době jsem musela téměř okamžitě začít pracovat na plný úvazek, abych nás uživila. Spala jsem zhruba 4 hodiny denně a můj rozvrh dne vypadal asi takto: Vstát, postarat se o mámu, odjet do práce, pak do školy, domů, péče o mámu a následně biflovačka do noci, abych studium vůbec zvládla. Tehdy profesoři na vysoké rozhodně neměli pochopení pro denní studenty, kteří si našli při studiu práci, takže mi dávali takzavně pořádně "zahulit".

I přes mou veškerou snahu máma zemřela. Chvíli po její smrti jsem se opět potkala s nepochopením, pro změnu v práci. O soucitu se rozhodně mluvit nedalo. Jedné kolegyni jsem se tak znelíbila, že pomocí lží a pomluv zařídila, aby mě z mé pozice přemístili a nakonec se se mnou i rozloučili. Absolutně jsem nechápala co se děje. Korunu všemu dodal můj tehdejší přítel, který se pár měsíců po její smrti se mnou rozešel.

Uff, trošku síla na 20ti letou holku. Bylo toho najednou nějak moc. 

Dávám životu ANO a trápení NE!

Trápení už bylo dost. Rozhodla jsem se dát životu ANO a trápení NE a začala jsem se sebou něco dělat! Dalo by se říci, že jsem takovou učebnicí na životní klišé, protože onemocnění mámy a ty těžké chvíle, které jsem popsala byly opravdu pomyslné dno, od kterého jsem se odrazila. A jak? 

Myšlenkové mapy, vizualizace, přání...

Chytré knihy, které jsem nosila mámě, aby se dostala z rakoviny jsem si sama přečetla plus spousty dalších o tom, jak si plnit své sny, žít krásný život, komunikovat s lidmi, knihy o efektivních návycích a spousty dalších. Absolvovala jsem několik workshopů a kurzů, kde jsem se naučila mnoho užitečných věcí do každodenního života. Díky nim jsem získala skvělou práci, může přesně podle mých představ, byt ve vysněné Praze a spousty dalšího. Základní tipy na to, jak vzít svůj život pevně do svých rukou si můžete přečíst v mém ebooku tady.

Jednu cestu však prozatím považuji ve svém životě za nejzásadnějsí. a tou je Metoda RUŠ.

Celý systém a kurzy Karla Nejedlého mi nejen otevřely oči, zároveň mi vše naprosto pomohlo odstranit zásadní bloky, které jsem měla a kvůli kterým jsem si myslela, že můj život stojí za nic. V podstatě jsem absolutně změnila celý svůj svět tím, že jsem změnila sebe. Otočila jsem prst, který ukazoval na všechny ostatní, na sebe. Tato metoda mě tak nadchla, že jsem musela projít cestu celou, až tak, že se ze mě stala certifikovaná terapeutka

Pár slov na závěr

Neztrácejte čas. Je vám blbě? Vyřešte to jednou pro vždy. Zkuste tipy z mého ebooku, objednejte se na konzultaci nebo terapii a tím se přesuňte z role oběti do role tvůrce svého života. Jsem tady pro to, abych vám posvítila na vaši cestu a pomohla vám v těžkých chvílích. 

S čím vám mohu pomoci? 

  • Terapie metodou RUŠ
    Rychlá, účinná a šetrná. Metoda RUŠ je nástroj osobního rozvoje, ucelený systém, kterým se dají vyřešit problémy v nejrůznějších oblastech života. Můžete v sobě najít a vyřešit vše, co vás zatěžuje a následně naplno využívat svůj potenciál.Terapie může trvat až 4h.
  • Osobní konzultace
    Potřebujete jen takzvaně nakopnout? Probrat svoje téma a zjistit, jestli se ubíráte správným směrem? Chcete pomoci stanovit svůj záměr, cíl, směr? Přesně na to stačí pouhá konzultace, kde se můžeme podívat na to, kde vás tlačí bota a vymyslet, jaké kroky je potřeba podniknout dál. Osobní konzultace trvá přibližně 60 minut.
Logo, podpis, Hanka Peinlichová
Metoda RUS
Hanka Peinlichova
Hana Peinlichova