Síla ženského kruhu, aneb jak jsem překonala svůj strach z žen

Jaké by to bylo, dovolit si sdílet cokoliv v bezpečném prostředí?

Zhruba rok po tom, co se mi narodila dcera, a já začala opět nabírat ztracenou sílu, jsem se rozhodla věnovat konečně i nějaký ten čas sama sobě. V té době mi chybělo snad všechno, nejen čas pro sebe. Radila jsem se s googlem i kamarádkami a veškeré cesty, včetně mého vnitřního hlasu, mě vedly k tomu, začít chodit na ženský kruh.

Upřímně, volání mého vnitřního hlasu mě dost děsilo! Z ženských kolektivů jsem měla osypky. Při představě více holek na jednom místě jsem viděla slepice v kurníku, stačilo jen zrní nasypat:-). Né vážně, do té doby vždy, když jsem se v nějakém dívčím seskupení objevila, nikdy z toho nevzešlo nic dobrého. Jeden příklad uvádím v mém příběhu (který si můžete přečíst tady), kdy jsem absolutně neodhadla sílu ženské zášti a závisti.

Můj vnitřní hlas, moje intuice byla tak silná! Zároveň jsem věděla, že je to ONO a víc než nutně ho potřebuji. A tak jsem to prubla. Risk je zisk. Co nejhoršího se mi může stát? Maximálně tam přestanu chodit.

Často od svých kamarádů a kamarádek slýchám, jak mám silnou vůli, když udělám to a ono a dokážu támhleto. Musím vás všechny zklamat, o silné vůli to rozhodně není. Je to o rozhodnutí a o tom, jaký záměr v sobě máme. O tom, co chceme a kam směřujeme. Já jsem se tehdy rozhodla, že chci do svého života dostat více lehkosti a ženskosti a proto všechny cesty vedly na ženský kruh.

Poslouchej svůj vnitřní hlas
věř tomu co ti říká tvé já zevnitř a udělej to

Na prvním večeru jsem nervozitou málem nepromluvila. Dokonce mě tam tak rozbolela hlava, že jsem nevěděla čí jsem. Nakonec s z něho vyvinul jeden z mých milníků. Zjistila jsem, jak mocná může být síla společného sdílení, jak bezpečné místo to pro mne může být a jaké zázraky se tam můžou stát. Díky tomuto kruhu jsem poznala spousty skvělých žen, objevila systém Acess consciousness a hlavně zase našla samu sebe.

Nic mi do té doby nepomohlo jako právě zmiňovaný ženský kruh. A za to dodnes v sobě cítím velkou vděčnost! Konečně jsem pochopila ty historické informace o červených stanech, síle sdílení a podpoře žen. Sesterstvech a podobných uskupeních.

Vděčnost
Vděčnost

Taky se vám to někdy stává, že vás váš vnitřní hlas tak silně volá, že ho nejde minuty, hodiny, dny i týdny utišit? Poslechněte ho, dejte na něj, je to to nejlepší, co pro sebe v tu chvíli můžete udělat. A máte-li o tom pochyby, nebo vám v tom něco brání? Můžeme společně tyto bloky odstranit.

Hana Peinlichová
Jsem certifikovaná terapeutka s láskou k osobnímu rozvoji. Moje mise? Pomáhat vám zvládnout každodenní výzvy s úsměvem a hravostí, sdílejíc moje osvědčené know-how. Společně objevíme, jak si vykouzlit štěstí každý den. Můj příběh si přečtete tady
  • eBook zdarma – Jak zlepšit partnerskou komunikaci
    7 kroku ke zlepšení partnerské komunikace

    partnerská komunikace, 7 kroků ke zlepšení

  • Vidíme se na facebooku:-)
  • Nejnovější články
  • Stáhněte si nyní ebook plný tajemství

    Jak jednoduše zlepšit partnerskou komunikaci a domácí vztahy pomocí 7 osvědčených triků.