Zůstaňme v kontaktu

Napište mi

Máte konkrétní dotaz? Chcete se na něco zeptat? Napište mi na email: info@hankapeinlichova.cz

Co pro Vás můžu udělat

Terapie RUŠ

Rychlá, účinná a šetrná. Metoda RUŠ je nástroj osobního rozvoje, ucelený systém, kterým se dají vyřešit problémy v nejrůznějších oblastech života. Můžete v sobě najít a vyřešit vše, co vás zatěžuje a následně naplno využívat svůj potenciál.Terapie může trvat až 4h.le.

Access Bars

Jemná neinvazivní technika pracuje na uvolnění jak fyzických, tak psychických bloků uložených v těle a pomáhá facilitovat větší lehkost v různých oblastech života. Sezení trvá 60 – 90 minut.

Access Energetický Facelift

Access energetický facelift je úžasný proces, který může zvrátit přiznaky stárnutí na obličeji a vytvořit podobné účinky na celém těle. Facelift sezení trvá přibližně 90 minut.

Konzultace

Osobní konzultace je pro všechny, kteří potřebují pomoct nasměrovat, nakopnout, určit směr kam se ubírat. Stanovíte si se mnou životní záměr. Pomůžu Vám posvítit na cestu, kam se vydat.

Reference

Nedávno jsem vyzkoušela techniku Access Bars, měla jsem hlavu přeplněnou prací, úkoly a životními komplikacemi, což mi bránilo v uvolnění. Musím konstatovat, že tato technika funguje! Během sezení mi byly prováděny jemné doteky na hlavě, které jsem si velmi užívala. Po krátké době jsem se cítila naprosto zklidněná a uvolněná, jako kdyby mi byla odebrána z hlavy všechen ten stres a napětí. Navíc jsem z toho následně měla klidný spánek. Pokud i vy trpíte v hlavě podobným chaosem, vřele doporučuji vyzkoušet Access Bars.
KatkaAsistentka
Terapie rušení mi změnila život. Dříve jsem se potýkala s těžkou situací ve svém vztahu a uvažovala jsem o rozchodu. Po terapii se vztah s mým partnerem zlepšil a problémy, které mě trápily, se vytratily. Terapie mi pomohla překonat negativní myšlenky a emoce a najít novou perspektivu na vztah. Doporučuji ji každému, kdo má problémy ve vztahu nebo potřebuje změnit svůj pohled na věc.
VerčaZdravotní sestra
Metoda RUŠ mi pomohla překonat nepříjemné vztahy na pracovišti. Díky této účinné a efektivní metodě jsem se zbavila negativních emocí a přestala vztahovat vinu na své kolegy. Namísto toho jsem se naučila, jak se vypořádat s vlastními problémy.
Hanka Inženýrka

Potkejme se na facebooku

Inspirujte se na blogu